Kontakta oss

Kontakta oss

Behöver du råd och hjälp ?

Du är välkommen att kontakta oss !


Vi är i nuläget 6 stycken som arbetar på Elpro i skellefteå AB


Kurt@el-pro.se

070 517 36 99

Elektriker

Pär Nyström

Elektriker

Par@el-pro.se

070 517 36 28

Daniel Nyström

Elektriker

Daniel@el-pro.se

070 517 36 31

Albin Lindberg

Elektriker

Albin@el-pro.se

070 517 36 27

Ronny Lundgren

Elektriker

Ronny@el-pro.se

070 517 33 65

Anne-Lie Boström

Ekonomi

Anne-Lie@el-pro.se

070 517 36 09

COPYRIGHT © Elpro i Skellefteå AB

Elpro i Skellefteå AB

Box 34

932 21 Skelleftehamn

info@el-pro.se

Orgnr:556801-5274

Kurt Boström