Kontakta oss

Kontakta oss

Behöver du råd och hjälp ?

Du är välkommen att kontakta oss !

 

Vi är i nuläget 5 stycken som arbetar på Elpro i skellefteå AB

 

Kurt Boström

Elektriker, Ägare

Kurt@el-pro.se

070 517 36 99

Daniel Nyström

Elektriker, Ägare

Daniel@el-pro.se

070 517 36 31

Pär Nyström

Elektriker

Par@el-pro.se

070 517 36 28

Albin Lindberg

Elektriker

Albin@el-pro.se

070 517 36 27

Ronny Lundgren

Elektriker

Ronny@el-pro.se

070 517 33 65

Anne-Lie Boström

Ekonom

Anne-Lie@el-pro.se

070 517 36 09

COPYRIGHT © Elpro i Skellefteå AB

Elpro i Skellefteå AB

Nålvägen 4

931 57 Skellefteå

info@el-pro.se

Orgnr:556801-5274